in

GO TO-U та “Епіцентр” оголосили про стратегічне партнерство з розвитку зарядної інфраструктури

GO TO-U, новаторська операційна система для розумного керування та користування зарядними станціями для електромобілів, з радістю анонсує про початок стратегічної співпраці з компанією «Епіцентр» – однією з найбільших  мереж торгових центрів в Україні.  Це стратегічне партнерство об’єднує дві перспективні компанії, кожна з яких прагне вивести ринок зарядної інфраструктури в Україні на новий рівень і забезпечити безперебійне заряджання для якомога більшої кількості українських водіїв (власників) електромобілів.

На сьогодні Епіцентр – це 78 торгових центрів по всій країні, які щороку відвідують 63 млн покупців. Кожний торговельний центр має автомобільну парковку, яку планує обладнати  зарядними станціями для електромобілів. У 2023 році Епіцентр К почав створення власних зарядних хабів, кожен з яких розрахований на заряджання до 10 електромобілів. Враховуючи потенціал мережі «Епіцентр», де є все: від продуктів харчування до будматеріалів, якісне безперебійне заряджання для відвідувачів набуває ще більшого значення.

Зарядні станції знаходяться на клієнтському паркінгу навпроти ТЦ «Епіцентр» – це унікальне рішення, яке  дозволяє нашим клієнтам не лише отримати  безпечне та швидке заряджання своїх автомобілів, одночасно здійснювати покупки та насолоджуватися смачною кухнею на нашому фуд-корті, але і економить час. Такий комплексний підхід створює унікальний досвід для наших відвідувачів, об’єднуючи зручність покупок та здоров’я нашої планети, – зазначили в компанії «Епіцентр».

Співпраця обох компаній передбачає інтеграцію програмних рішень GO TO-U із зарядними станціями, які встановлені на паркувальних майданчиках мережі «Епіцентр». Це означає, що за рахунок унікальної технології резервації власники електромобілів зможуть резервувати конектори заздалегідь і таким чином ефективно планувати свій час, уникаючи черг.

Однак і це ще не все. Також водії EV отримують можливість найбільш зручного для себе способу оплати зарядної сесії: через особистий гаманець у застосунку GO TO-U або ж безпосередньо через кредитну картку за допомогою Apple Pay або Google Pay. В обох випадках оплата здійснюється за лічені хвилини в декілька кліків. Можливість оплати через кредитну картку – абсолютно нова функція, яку GO TO-U реалізувала спеціально з нагоди початку співпраці з Епіцентром.

А ще однією перевагою є постійна клієнтська підтримка. Якщо у користувача під час заряджання виникнуть будь-які питання чи складнощі, він завжди зможе скористатися послугами технічної підтримки GO TO-U, яка працює в режимі 24/7.

Надалі обидві компанії очікують посилення співпраці задля того, аби заряджання EV було ще більш простим, комфортним та впевненим для кожного водія. Епіцентр обіцяє не тільки розширювати свою мережу з новими локаціями, але й забезпечувати високопотужні зарядні станції, що зроблять процес заряджання швидшим і зручнішим для кожного водія. У свою чергу GO TO-U теж не зупиняється на досягнутому. Вже незабаром користувачі застосунку зможуть оцінити нові функції, які ще більше спростять та урізноманітнять їхній досвід заряджання електромобілів.

Разом Епіцентр та GO TO-U роблять великий крок у розвитку інфраструктури для електромобілів. Це партнерство допомагає зробити електромобілі зручнішими та практичними для всіх. Обидві компанії підтримують інновації та екологічність, а також відкривають нові можливості в електромобільності України.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, український стартап GO TO-U забезпечить зарядку електромобілів у Молдові.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Apple планує показати власний електромобіль у 2028 році: подробиці

Подолали понад 3,5 мільйони кілометрів: оновлений електромобіль Porsche Taycan готується до прем’єри