in

Подолали понад 3,5 мільйони кілометрів: оновлений електромобіль Porsche Taycan готується до прем’єри

Німецький автовиробник заявив, що оновлений електромобіль Taycan проїхав понад 3,5 мільйони кілометрів у найекстремальніших у світі умовах у рамках програми випробувань.

“Швидше, вище, далі – ми покращили новий Taycan практично в кожному аспекті порівняно з його попередником. І оскільки зміни настільки масштабні, виснажливу програму тестування майже можна порівняти з програмою випробувань для нової моделі”, – сказав Кевін Гік, віце-президент лінійки моделей.

Зазначається, що під час масштабних тестів Taycan гідно витримав екстремальні умови, від палючої спеки Долини Смерті до холодної фінської Арктики. На фоні цього у компанії анонсували, що змогли суттєво скоротити час зарядки електромобіля на морозі. Оновлення вже принесло свої плоди. Повідомляється, що оновлений Taycan вже встановив рекорд кола 7:07.55 на Нюрбургрингу, що на 26 секунд швидше, ніж попередник.

“Окрім виняткової продуктивності, ключовою вимогою є безкомпромісна повсякденна придатність у будь-яких кліматичних умовах”, – сказав Флоріан Шталь, керівник відділу випробувань Taycan.

За його словами, перед виходом на ринок через кілька місяців істотно оновлений Taycan ще пройде всесвітні випробування в 17 країнах за температури від -41 до +53 градусів Цельсія.

У Porsche заявляють, що його ретельна програма випробувань незабаром закінчиться, і що оновлений Taycan вийде на європейський ринок навесні 2024 року.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Porsche Taycan побив рекорд Tesla Model S Plaid на Нюрбургринзі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

GO TO-U та “Епіцентр” оголосили про стратегічне партнерство з розвитку зарядної інфраструктури

Легендарний позашляховик Opel Frontera повертається у повністю електричній версії