in

Український розробник ПЗ для зарядок електромобілів представить нові рішення на CES 2024

Український розробник програмного забезпечення для зарядних станцій електромобілів та різноманітних інфраструктурних рішень для машин GO TO-U представить інноваційні розробки на міжнародній виставці CES 2024, що пройде у Лас-Вегасі. На жаль, подробиці про нові продукти компанія поки що тримає у секреті.

“З радістю повідомляємо, що GO TO-U представить наші інновації на CES2024, який відбудеться з 9 по 12 січня у Лас-Вегасі”, – йдеться у повідомленні компанії.

У GO TO-U зазначають, що виставка CES є найпотужнішою технологічною подією у світі, де перетинаються різноманітні галузі, відкриваючи безмежні можливості для зростання та розвитку брендів.

CES вирізняється унікальною здатністю зібрати під одним дахом провідні технологічні компанії світу, створюючи простір для виставок, виступів, спонсорства, участі та ключових бізнес-зустрічей.

Перша виставка CES відбулась у червні 1967 року у Нью-Йорку. Участь у ній взяли 200 учасників і 17 500 відвідувачів. З 1978 по 1994 рік виставка проводилась двічі щороку. Починаючи з 1998 року виставка проводиться щороку один раз у січні, місце проведення  — Лас-Вегас.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, український стартап GO TO-U забезпечить зарядку електромобілів у Молдові.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

LG анонсувала розсувні та складані автомобільні дисплеї: у чому їх особливість

Стали відомі найпопулярніші електромобілі з пробігом у США: рейтинг