in

У серію наступного року: електромобіль Mercedes-Benz EQG показали на нових фото

Німецький автовиробник опублікував нову серію фотографій майбутнього електричного позашляховика Mercedes-Benz EQG та оголосив, що новинка відсвяткує офіційний дебют вже наступного року.

Автовиробник досі тримає усі технічні деталі про новинку в таємниці. Але у короткому підписі до ілюстрацій автовиробник описав новинку, як “ікону справжнього бездоріжжя”. Далі у Mercedes-Benz зазначили, що новинка – це “справжній G-Class“, який поєднує в собі витонченість і передову електричну силову установку.

Попередні шпигунські фотографії показали, що інтер’єр новинки дещо відрізнятиметься від серійної моделі з ДВЗ, оскільки він матиме нове кермо, оновлену центральну консоль і переглянуту центральну панель.

Планується, що новий EQG від Mercedes-Benz матиме чотиримоторну силову установку. Також варто очікувати тяговий акумулятор, що забезпечить машині запас ходу понад 600 км, незважаючи на велику масу позашляховика та далеко не найкращі показники аеродинамічного спротиву.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, компанія Mercedes-Benz працює над запуском серійного виробництва батарейного G-Class.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Від купе до кросовера: Ford відроджує легендарну модель у вигляді електромобіля на шасі Volkswagen

Стало відомо, що відлякує покупців нових авто від електромобілів: дослідження