in

Від купе до кросовера: Ford відроджує легендарну модель у вигляді електромобіля на шасі Volkswagen

Фотографи помітили новий електричний кросовер Ford Capri під час випробувань. Відомо, шо машина побудована на платформі Volkswagen MEB, яку також використовує електричний кросовер ID.5.

Відомо, що у 2024 році Ford готується до запуску свого другого електричного кросовера, побудованого на платформі Volkswagen. Зазначається, що цей новий електромобіль відновив культову назву Capri.

Новий електромобіль від Ford, анонсований ще у березні 2022 року як “спортивний кросовер”, ще не отримав офіційної назви. Графіка світлодіодних фар закамуфльованого прототипу збігається з зображеннями попереднього тизера і може бути інтерпретована як відсилання до чотирьох круглих фар класичного Capri.

Згідно з опублікованих фото, новий Ford Capri конструктивно буде тісно пов’язаний з Volkswagen ID.5. Таким чином, він буде створений на модульній архітектурі MEB від Volkswagen і, швидше за все, пропонуватиме вибір між версіями з одним, або двома електродвигунами і батареями на 58, або 77 кВт*год. Очікується, що довжина новинки складе 4600 мм.

Новий електричний кросовер від Ford буде конкурувати з такими однокласниками, як Volkswagen ID.5, Skoda Enyaq Coupe і Peugeot E-3008. Європейський дебют новинки варто очікувати у середині 2024 року, ближче до відкладеного запуску Explorer. Обидва електромобілі вироблятимуть на заводі Ford у Кельні, який було перепрофільовано після припинення виробництва хетчбека Fiesta.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Ford урізає власну паливну лінійку на користь електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Понад 1000 сил та менше 3 секунд до сотні: Karma показала ефектний електричний гіперкар Kaveya

У серію наступного року: електромобіль Mercedes-Benz EQG показали на нових фото