in

Ford на кожному новому електромобілі втрачає $36 000: куди “втікають” кошти

Ford оголосив, що скоротить інвестиції в електромобілі після досить складного третього кварталу, протягом якого компанія втрачала близько 36 000 доларів на кожному проданому електромобілі за цей період.

У Ford визнали, що підрозділ Model e, який зосереджується на електромобілях і мобільності майбутнього, зафіксував збитки в розмірі 1,3 мільярда доларів у період з липня по вересень 2023 року. Автовиробник каже, що ці значні втрати можна пояснити “продовженням інвестицій у наступні покоління електромобілів і складною динамікою ринку”.

Цікаво, що продажі електромобілів зросли в третьому кварталі: за цей період було продано 20 962 автомобілі. Продажі Mustang Mach-E зросли на 42,5% і склали 14 824 одиниці. На жаль, продажі F-150 Lightning різко впали. Ford нещодавно скоротив виробництво свого електричного пікапа, але не назвав причини цього рішення.

“Ford здатний збалансувати виробництво авто з ДВЗ, гібридних і електричних транспортних засобів, щоб відповідати швидкості впровадження електромобілів у спосіб, який не можуть інші. Це, очевидно, добре для клієнтів, які отримують продукти, які вони хочуть, і добре для нас також, тому що дисциплінований розподіл капіталу та відсутність гонитви за масштабом за будь-яку ціну максимізує прибутковість і грошовий потік”, – сказав фінансовий директор компанії Джон Лоулер.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Ford призупинив будівництво батарейного заводу за $3,5 млрд у Мічігані.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Знову ставка на гібриди: Toyota знижує прогноз продажів електромобілів одразу на 39 відсотків

Електромобілі Subaru отримають зарядний порт від Tesla: названо дату