in

Електромобілі Subaru отримають зарядний порт від Tesla: названо дату

Японський автовиробник з 2025 року буде встановлювати на свої електромобілі порти зарядки від Tesla. Окрім того, інженери компанії розробляють адаптери для електромобілів, що обладнані роз’ємами стандарту CCS.

Subaru приєдналася до широкого списку автовиробників, які приймають стандарт зарядки NACS завдяки нещодавній угоді з Tesla. Галузевий стандарт, що стрімко набирає популярність, буде встановлюватись на всіх електромобілях Subaru, які планується випустити на ринок Північної Америки з 2025 року.

Але у компанії не виключають, що за бажанням клієнтів частина електромобілів буде оснащуватись роз’ємом стандарту CCS, та разом з ними будуть доступні універсальні фірмові перехідники.

Партнерство Subaru з Tesla дозволить власникам електромобілів Subaru отримати доступ до понад 15 000 зарядних станцій Tesla Supercharger по всій Північній Америці.

Нагадаємо, що японський автовиробник нещодавно оприлюднив плани стосовно випуску восьми нових електричних моделей у найближчі роки. У Subaru прагнуть, щоб у 2030 році на електромобілі припадало 50% світових продажів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Subaru готує семимісний електромобіль разом із Toyota.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Ford на кожному новому електромобілі втрачає $36 000: куди “втікають” кошти

Може отримати понад 1000 сил: Mercedes-AMG розробляє новий електричний седан