in

За $25 000: Tesla розробляє доступний електромобіль, що виготовлятимуть у Німеччині

Згідно з інсайдерськими джерелами, Tesla планує найближчим часом представити доступний електромобіль з орієнтованою ціною у 25 000 доларів, то розвернути випуск новинки на своєму новому заводі в Німеччині. Хоча автовиробник не робив жодних офіційних заяв, електромобіль початкового рівня може бути виготовлений на кількох заводах по всьому світу, причому в попередніх звітах також йшла мова про випуск новинки в Індії та Мексиці.

Німецький завод Tesla розташований у Грюнхайде, поблизу Берліна, і наразі виробляє Model Y, який є найбільш продаваним електромобілем у Європі. Ілон Маск, генеральний директор Tesla, нібито поділився новинами про місцеве виробництво їхнього нового електромобіля з працівниками заводу під час свого візиту на виробничий майданчик минулої п’ятниці.

За даними Reuters, неназване джерело у компанії підтвердило заяву Маска, але не надало інформацію про те, коли почнеться виробництво електромобіля.

Чутки про новий доступний електромобіль ширяться в Інтернеті вже багато років, але Tesla ще не назвала дату дебюту. Згідно з останніми звітами, компанія зараз знаходиться у процесі впровадження інноваційної технології, яка дозволить знизити витрати на виробництво шляхом лиття під тиском більшої частини днища електромобіля в єдину деталь.

Нещодавно стало відомо про те, що Tesla планує випустити 4 мільйони одиниць майбутнього електромобіля до 2030 року, збільшивши загальний обсяг поставок до 20 мільйонів автомобілів до тієї ж дати.

Минулого тижня керівництво заводу оголосило про підвищення заробітної плати для 11 000 працівників на 4% з листопада. Цей крок став результатом тиску з боку профспілок, які стверджують, що працівники Tesla в Німеччині отримують зарплату нижче середньої по галузі, незважаючи на підвищення на 6% порівняно з минулим роком.

Інсайдери, які спілкувалися з Wall Street Journal, повідомили, що Tesla виплатить своїм німецьким робітникам бонус у розмірі 1500 євро у грудні та планує додаткове щорічне підвищення на 2500 євро, починаючи з лютого 2024 року.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, випадковий свідок дізнався про реальний запас ходу електропікапа Tesla Cybertruck.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електричний позашляховик Land Rover Defender збиратимуть на заводі у Словаччині

Одразу мінус 80 тисяч машин: Toyota різко скорочує річний прогноз продажів електромобілів