in

Відео дня: у В’єтнамі створили дерев’яний пікап Tesla Cybertruck

Невідомий майстер деревообробки з В’єтнаму створив свою версію електричного пікапа. Ймовірно, автору функціонального Cybertruck із детально продуманим екстер’єром і дерев’яним інтер’єром було недостатньо, тому він також створив з дерева квадроцикл Cyberquad.

Зазначається, що на виготовлення дерев’яного авто нібито було витрачено 100 днів. В основі машини лежить металева рама, на неї ж потім монтуються колеса та підвіска. У пікапі також встановлена акумуляторна батарея та електродвигун.

Бампери, крила та бічні пороги виготовлені з дерева більш темного кольору, що контрастує зі світлим відтінком основного кузова. Конструктор навіть знайшов час, щоб створити детальні копії колісних ковпаків, дзеркал і функціональних світлодіодів, а темні прозорі панелі повторюють пласке лобове скло та панорамний дах.

Що ще вражає, так це те, що за функціональними дверима знаходиться деталізований інтер’єр з дерев’яною панеллю приладів, рульовим колесом у формі хомута, центральною консоллю та сидіннями, що відображають стиль оригінального Cybertruck.

Після копіткої обробки та складання кожного окремого компонента електромобіль відправився на тест-драйв, який підтвердив міцність і якість збірки авто. Звичайно, дерев’яному Cybertruck заборонено пересуватись вулицями, і ним можна їздити лише на низьких швидкостях.

На жаль, виробник нічого не повідомив про силову установку, встановлену на пікапі, та про орієнтовний запас ходу.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, випадковий свідок дізнався про реальний запас ходу електропікапа Tesla Cybertruck.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Світовий автопром готується до найгіршого: попит на електромобілі не виправдовує очікувань виробників

Американець купив відразу два розкішних електромобілі Rolls-Royce Spectre: у чому причина