in

Tesla попалася на порушеннях європейського екологічного законодавства

У Німеччині американську компанію Tesla оштрафували на 12 мільйонів євро за недотримання правил утилізації акумуляторів.

Федеральне агентство навколишнього середовища Німеччини оштрафувало Tesla за ймовірне недотримання закону, який зобов’язує автовиробників, що продають електромобілі, забирати акумулятори та утилізувати екологічно безпечним способом. Про це американська компанія повідомила під час подачі документів до Комісії з цінних паперів та бірж США.

У керівництві Tesla вважають претензії німецьких захисників навколишнього середовища необгрунтованими, оскільки компанія утилізує батареї своїх електрокарів з дотриманням всіх діючих норм. При цьому в Tesla підкреслили, що подали заперечення, а штраф зв’язали з «адміністративними формальностями».

Нагадаємо, раніше AUTOGEEK повідомляв про те, що Tesla будує недалеко від Берліна свій перший європейський завод – Gigafactory 4. Початок виробництва на фабриці очікується в липні 2021 року. Також минулого місяця стало відомо, що Tesla звільнила керівника будівництва заводу в Німеччині Евана Хорецкі через неоплачених рахунків за воду.

По матеріалах: Automotive News

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

“Мамо, дивись!”: автомобілями Ford можна буде керувати “без рук”

Жовтень став рекордним для авторинку нових автомобілів: що купували українці