in ,

Електричний позашляховик Land Rover Defender збиратимуть на заводі у Словаччині

Електрична версія Land Rover Defender очікується у лінійці бренду не раніше 2026 року. Позашляховик стане однією із дев’яти повністю електричних моделей, запланованих Jaguar Land Rover (JLR) до 2030 року.

Як стало відомо, виробництво «справжнього британця» налагодять на заводі JLR у Нітрі, Словаччина. Про це було оголошено під час святкування п’ятиріччя майданчика, який наразі випускає актуальний Defender. Конвеєр заводу залишають 3000 позашляховиків на тиждень. А з початку запуску виробництва у 2018 році в Нітрі зібрано понад 365 000 «Дефендерів».

Позашляховик – найпопулярніша модель бренду за останні два роки. Йому вдалося обійти навіть Discovery, який також виробляється у Нітрі. Як кажуть у JLR, новий Defender приносить у 10 разів більше прибутку, ніж його попередник.

Заява про майданчик у Нітрі пролунала через кілька днів після відкриття лабораторії Future Energy Lab, в якій моделюватимуть екстремально гарячі та холодні умови для випробувань прототипів електромобілів. Вартість проєкту – 302 млн доларів.

Першим електричним автомобілем JLR стане Range Rover, запуск якого заплановано на 2024 рік. Наступні у черзі на електрифікації вже згадані Defender та Discovery. На ринку вони очікуються до 2026 року.

Як раніше повідомляв Autogeek, BYD випустить конкурента “кубику” Mercedes-Benz, схожого на Land Rover Defender.

За матеріалами: Carscoops

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Американець купив відразу два розкішних електромобілі Rolls-Royce Spectre: у чому причина

За $25 000: Tesla розробляє доступний електромобіль, що виготовлятимуть у Німеччині