in

Одразу мінус 80 тисяч машин: Toyota різко скорочує річний прогноз продажів електромобілів

Цей рік був досить плідним для Toyota: продажі та прибутки зросли протягом перших восьми місяців року. Однак є одне виключення – це продажі електромобілів компанії, оскільки японський автовиробник значно знизив свої очікування щодо даного сегменту бізнесу.

У попередньому прогнозі на фінансовий рік з 1 квітня 2023 року по 31 березня 2024 року Toyota заявила, що має на меті продати 202 000 електромобілів, 137 000 плагін-гібридів, і 3 497 000 традиційних гібридів. У своєму останньому прогнозі Toyota очікує продати лише 123 000 авто на електротязі протягом фінансового року, що на 39,1%, але все ще значно більше, ніж 38 000, які вона продала протягом 2022-2023 фінансового року. Toyota також знизила прогноз продажів авто на водневих паливних елементах з 8000 до 5000 одиниць.

Протягом наступних шести місяців Toyota очікує, що продажі її PHEV-гібридів сягнуть 141 000 одиниць, а у випадку класичних гібридів у планах продати 3 598 000 машин. Загалом, японський автовиробник вважає, що за результатами року частка його електрифікованих транспортних засобів становитиме 37,2% від загального обсягу продажів брендів Toyota і Lexus.

Говорячи про переглянутий прогноз під час останніх фінансових результатів Toyota, фінансовий директор компанії Йоічі Міядзакі зазначив, що війна цін на електромобілі в Китаї зіграла певну роль у перегляді продажів компанії.

За його словами, Toyota намагатиметься підвищити прибутковість у Китаї за рахунок збільшення поставок гібридних моделей, тоді як багато конкурентів знижують ціни та стикаються з нижчою маржею. Він додав, що великий вибір силових агрегатів фірми також дозволив їй уникнути гри у цінову конкуренцію.

“Іншим важливим моментом є ретельний вибір часу прийняття наших інвестиційних рішень. Наша комплексна оцінка інвестицій у електромобілі та батареї з урахуванням енергетичної ситуації та інфраструктури в кожній країні, еволюції технологій та змін у фактичному попиті клієнтів дозволила нам створити міцну фінансову основу, на якій ми можемо сприяти інвестиціям у майбутнє”, – сказав він.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобілі Toyota комплектуватимуть акумуляторами LG, випущеними в Мічигані.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

За $25 000: Tesla розробляє доступний електромобіль, що виготовлятимуть у Німеччині

Величезна батарея та бензиновий V6 про запас: електричний пікап Ram 1500 Ramcharger показали офіційно