in

Із сидіннями у кузові: Toyota розпочне випуск електричних пікапів вже через два роки

Toyota, яка в даний час володіє величезною часткою ринку продажів нових автомобілів в Таїланді, готується провести випробування електричного пікапа в країні. Цей крок став відповіддю на випуск кількох нових електромобілів китайськими автовиробниками, що свідчить про стратегічну відповідь Toyota на нові тенденції ринку.

Приблизно половина всіх транспортних засобів, проданих у Таїланді у 2022 році, були пікапами. Нещодавно виконавчий віце-президент Toyota Daihatsu Engineering & Manufacturing Прас Ганеш підтвердив, що робота над електричним пікапом ля місцевого ринку триває. Він додав, що Toyota нарощує свій потенціал для дослідження та розробки електромобілів по всій країні.

Одинадцять місяців тому Toyota представила концепт повністю електричного пікапа на базі Hilux. Ця презентація відбулася в Таїланді, і незабаром очікується, що саме цей автомобіль вийде в дороги. Ганеш каже, що Toyota почне випробування невеликого парку своїх електричних пікапів у місті Паттайя з початку 2024 року, де вони будуть використовуватися як таксі з сидіннями, встановленими в кузові.

Зазначається, що у сегменті пікапів на ринку Таїланду на долю Toyota припадає 39%. Очікується, що цього року на електричні транспортні засоби в країні припадатиме трохи менше 9% від загального обсягу продажів нових автомобілів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Toyota у п’ять разів збільшить виробництво акумуляторів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Це зовсім невигідно: виробник електромобілів Nio відмовилась від будівництва заводу в США

Світовий автопром готується до найгіршого: попит на електромобілі не виправдовує очікувань виробників