in

Це зовсім невигідно: виробник електромобілів Nio відмовилась від будівництва заводу в США

Компанія Nio, що виробляє електромобілі, раніше розглядала можливість налагодити виробництво машин у трьох штатах, але зрештою вирішила, що це буде занадто дорого, натомість автовиробник й надалі імпортуватиме електромобілі з Китаю.

Пошуки Nio потенційного виробничого майданчика в США не дали жодних результатів, що призвело до того, що автовиробник замість цього вирішив імпортувати електромобілі з Китаю. Отже, виробник електромобілів тимчасово відмовився від будь-яких перспектив того, щоб його електромобілі могли претендувати на податкові пільги.

Закон про зниження інфляції надає до 7500 доларів податкових пільг для американських покупців, які вибирають електромобілі, виготовлені в Північній Америці. На конференції NextChina, організованій інформаційним агентством China Project у Нью-Йорку, Ганеш Айєр, голова підрозділу Nio у США, заявив, що автовиробник не буде частиною хвилі іноземних автовиробників, які відкривають заводи в США. Замість цього компанія планує почати імпорт авто китайського виробництва в Штати вже до 2025 року.

У Китаї Nio оголосила, що скорочує свій штат на 10 відсотків і відкладає, або скасовує інвестиції в довгострокові проекти, які не принесуть віддачу протягом наступних трьох років. Фінансова ситуація компанії є невизначеною. Саме бажанням зекономити і пояснюється відмова від ідеї будівництва виробничих майданчиків у США.

У компанії також зазначили, що бренд покладається на кількох постачальників, які не працюють у США. Крім того, найдорожчі автомобілі Nio не матимуть права на отримання стимулів, незалежно від місця їх виробництва, через їхню високу рекомендовану роздрібну ціну.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, китайська Nio розглядає можливість використання звичайних автосалонів у Європі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У Швецію можуть перестати завозити електромобілі Tesla: про що мова

Із сидіннями у кузові: Toyota розпочне випуск електричних пікапів вже через два роки