in

Інтер’єр Tesla Cybertruck розкрили у новому відео

Інтер’єр ефектного електричного пікапа Tesla Cybertruck нарешті перестав бути секретом. Відповідні фотографії оприлюднили перед запуском новинки.

Опубліковане американським автовиробником коротке відео демонструє відкидні задні сидіння, функціональність кришки багажника та навіть деякі цікаві дані на екрані інформаційно-розважальної системи.

Зовнішній вигляд Cybertruck може викликати великі дискусії, але інтер’єр виглядає досить звичайним. Він розрахований на розміщення п’яти осіб і використовує деякі функції, які ми вже бачили у виробництві в Tesla. Сюди входить велика широкоформатна інформаційно-розважальна система, відсутність стандартних приладів і бездротові зарядні пристрої.

Задні сидіння також виглядають досить просто. Нижня подушка повертається вгору, щоб створити більше місця для зберігання дрібниць. Усі чотири дверні карти, здається, мають кілька відсіків для зберігання речей.

Судячи з відео, при рівні заряду 71% Cybertruck у цьому випадку потребує приблизно 55 хвилин додаткової зарядки, щоб досягти 100%. Якщо це правда, то новинка може мати батарею ємністю близько 245 кВт*год, оскільки швидкість заряду на екрані становить 71 кВт*год. Це приблизно в два з половиною рази більше, ніж акумуляторна батарея на в Tesla Model S Plaid. Іншими словами, новий електричний пікап також повинен мати великий радіус дії.


Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, випадковий свідок дізнався про реальний запас ходу електропікапа Tesla Cybertruck.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Створений для Європи: пікап Toyota Hilux перетворили на гібрид

Від BYD і CATL: електромобілі Audi переведуть на китайські тягові батареї