in

Поліція отримала електричний кросовер Tesla Model Х

На ділянці автостради між Венецією та Падуєю, якою керує Concessioni Autostradali Venete, буде у дорожній поліції буде працювати перший в Італії електромобіль Tesla Model Х.

Швидкий електромобіль Tesla придбаний компанією Cav Spa для оперативної роботи згідно тендеру на поставку авто з нульовим рівнем викидів. Очікується, що машина буде введена в експлуатацію на початку 2024 року. За словами представників поліції, вона дозволить запровадити контроль швидкості руху у динаміці на трасі між Падуєю та Венецією, по якій щодня проїжджають близько 210 тисяч транспортних засобів.

На жаль, нічого невідомо про модифікацію Tesla Model Х для поліції Італії. Наразі авто доступне у кількох повнопривідних версіях: базовій 75D з батареєю на 75 кВт*год, більш потужній 90D з батареєю на 90 кВт*год та надшвидкій модифікації P90D.

Залежно від виконання, американський електромобіль може проїхати на одному заряді від 355 до 580 км. При цьому потужність авто варіюється у діапазоні 333-1020 сил.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, випадковий свідок дізнався про реальний запас ходу електропікапа Tesla Cybertruck.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Volkswagen скорочує виробництво електромобілів ID.3 і Cupra Born: названа причина

У мережі UPG стартує продаж зимового дизеля, стійкого до низьких температур