in

Volkswagen скорочує виробництво електромобілів ID.3 і Cupra Born: названа причина

Volkswagen скоротив виробництво електричних одноплатформенних хетчбеків ID.3 і Cupra Born через різке зниження попиту на ці дві моделі та електромобілі в цілому.

Німецькі ЗМІ повідомили, що автовиробник скоротив виробництво електромобілів з трьох змін до двох на заводі в Цвікау, Німеччина, де виготовляються ID.3 і Born. Раніше на підприємстві вже зупиняли випуск цих машин, а саме з 2 по 13 жовтня.

Минулого місяця Volkswagen також тимчасово зупинив виробництво електричних кросоверів ID.4, ID.5, Audi Q4 e-tron і Audi Q4 Sportback e-tron у Цвікау через обмежений попит.

Завод у Цвікау здатен виробляти 360 000 автомобілів на рік, але у 2022 році було виготовлено лише 218 000 автомобілів. Минулого місяця бренд заявив, що не зможе виконати план по розширенню штату заводу на 269 працівників, що планувалось у кінці минулого року.

У компанії зазначають, що продажі електромобілів концерну суттєво впав через складні ринкові умови, загальне зниження попиту на електромобілі та посилення конкуренції з боку електромобілів китайського виробництва.

Деякі експерти галузі очікують зниження попиту на електромобілі німецького виробництва протягом наступних двох років.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Toyota різко скорочує річний прогноз продажів електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У Volvo назвали відмову автовиробників від Apple CarPlay великою помилкою

Поліція отримала електричний кросовер Tesla Model Х