in

Грандіозний відклик Tesla: на сервіс можуть відправити тисячі електромобілів Model S та Model X

Компанії Tesla не вдалося вирішити проблему з відмовами флеш-пам’яті в блоці управління інформаційно-розважальної системи електромобілів Model S та Model X розширеною гарантією.

Тільки тиждень тому Autogeek повідомляв, що власникам старих автомобілів Tesla Model S та Model X, випущених до 2018 року, вдалося домогтися від виробника гарантійної заміни мікроконтролера (MCU), що забезпечує роботу всієї інформаційно-розважальної платформи, як з’явилася нова інформація на цю тему.

У Національному управлінні безпекою руху на трасах (NHTSA) США заявили, що через проблеми з MCU в окремі місяці дисплеї відмовляли в 30% автомобілів Tesla. В агентстві вважають це серйозним приводом для оголошення відклику, оскільки відмова дисплея безпосередньо пов’язана з безпекою управління.

Фахівці NHTSA зібрали інформацію про 159 тисяч електромобілів Tesla Model S та Model X. Проблеми з MCU згадуються у 2 399 скаргах та звітах з місць пригод, 7 777 претензіях по гарантії та 4 746 не гарантійних, але пов’язаних з заміною блоку MCU випадках. Фактично бракованим виявився кожен третій автомобіль.

У NHTSA ще не прийняли остаточного рішення, але з огляду на кількість тих, чиї автомобілі не потрапили під «розширені» гарантії виробника та як і раніше змушені витрачатися на ремонт і заміну MCU, агентство може приняти їх сторону.

Як раніше повідомляв Autogeek, Tesla пообіцяла гарантійну заміну несправних блоків у автомобілях Model S та Model Х не старше 8 років або з пробігом не більше 100 тис. миль (160 тис. км).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Безпілотна вітальня на колесах: MINI показали, як виглядатиме в майбутньому міський електротранспорт

Коронавірус підкосив авторинок ЄС: продажі нових легкових автомобілів впали на чверть – статистика