in

Tesla представила нову версію фірмового автопілоту

Американський виробник електромобілів випустив нову версію програмного забезпечення Tesla Full-Self Driving (FSD). Однак наразі доступ до нього отримали лише співробітники Tesla. Цю новину підтвердив генеральний директор компанії Ілон Маск у власній соцмережі.

Очікується, що 12-та версія FSD принесе низку покращень, і звіти свідчать про те, що технологія може нарешті відмовитися від суфікса “бета” у своїй назві. За даними аналітиків, у новому програмному оновленні видалено понад 300 000 рядків коду. Це свідчить про те, що американський автовиробник зробив алгоритми роботи “автопілоту” більш досконалими та дещо простішими.

Також означає, що Tesla FSD більше покладатиметься на нейронні мережі, ніж на жорстке програмування для керування вхідними даними електромобіля. Ці мережі були розроблені, щоб розпізнавати перешкоди та приймати рішення, як людина-водій. Це буде перший випадок, коли нейронні мережі будуть використовуватися для керування рухом автомобіля.

Зазначається, що відтепер система використовує штучний інтелект, який може виявляти та розуміти проблеми. Декілька місяців тому Маск продемонстрував можливості системи, коли Model S впоралася з кількома складними ситуаціями, включаючи інтенсивний дорожній рух, будівельні майданчики тощо.

Як зазначалося, оновлений FSD зараз доступний лише для співробітників Tesla, і поки що немає інформації про те, коли він надійде у вільний доступ, в автомобілі усіх клієнтів. Існує також ймовірність того, що Tesla може дебютувати з v12 FSD під час офіційного запуску Cybertruck 30 листопада.

Останнім оновленням була версія ПО Tesla FSD Beta 11.4.8, яка просочилася на початку цього місяця. Повідомляється, що це оновлення покращує здатність FSD виявляти перешкоди перед авто одразу на 6%. Крім того, здатність FSD виявляти автомобілі, що з’їжджають зі смуги руху, також покращилася на 15%.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, BP встановлює зарядні станції Tesla на свої АЗС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Почекаємо 5 років: Jeep готує електричну модифікацію позашляховика Wrangler

Понад 144 км за 5 хвилин: Lotus показав надшвидку зарядну станцію для електромобілів