in

Tesla готує запуск системи “повного автономного водіння” в Китаї

Tesla готується представити свою бета-версію системи “повного автономного водіння”  у Китаї, і хоча дата запуску не оголошена, це може відбутися до кінця цього, або на початку наступного року.

Звістка про те, що Tesla готує систему автопілоту для впровадження в Китаї, з’явилася після того, як компанія опублікувала оновлену інструкцію з експлуатації для своїх місцевих власників, яка містила опис системи допомоги водієві FSD Beta. Хоча керівництво користувача було швидко відредаговано, щоб видалити всі згадки про FSD, місцеві ЗМІ швидко повідомили про витік.

Вважається, що виробник автомобілів просувається вперед із запуском, зокрема завдяки новим законам, пов’язаним з автономними транспортними засобами, які вводяться в країні. CNEV Post повідомляє, що кілька місцевих урядів Китаю дозволять тестувати серійні транспортні засоби з більш просунутими системами автономного керування третього та четвертого рівнів на місцевих дорогах, хоча й у відгороджених територіях.

Експерти припускають, що Tesla може запустити бета-версію автономного водіння в Китаї після релізу нової версії програмного забезпечення під назвою V12. Нещодавно Ілон Маск припустив, що повністю оновлена версія FSD буде запущена приблизно на початку грудня.

Керівник компанії також зазначив, що V12 більше не вважатиметься бета-версією. Якщо це правда, це свідчить про те, що виробник електромобілів дуже довіряє оновленій системі, хоча це може призвести до нових судових розглядів. Тільки час покаже, наскільки добре вдосконалена нова версія FSD.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, BP встановлює зарядні станції Tesla на свої АЗС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Спершу для ринку Китаю: Volkswagen розробляє недорогу платформу для електромобілів

Майже вдвічі дешевше, ніж у Європі: електромобіль Volkswagen ID.7 отримав ціни у Китаї