in

Tesla представила нову версію фірмового автопілота

Компанія Tesla опублікувала нову версію програмного забезпечення Tesla Full Self-Driving. Відоме під іменем v. 12.1.2, оновлення було вперше випущено для співробітників Tesla наприкінці минулого року. Головна особливість оновленого ПЗ – остання версія покладатиметься на нейронні мережі замість жорсткого програмування, що дозволяє транспортному засобу приймати рішення, як водій.

“FSD Beta v12 оновлює керуючий стек міських вулиць до єдиної наскрізної нейронної мережі, навченої на мільйонах відеокліпів, замінюючи понад 300 тисяч рядків явного коду”, – говорять представники компанії.

Кілька власників Tesla, які вже стикалися з 12.1.2, позитивно відреагували на оновлену систему. Користувач Twitter з ніком WholeMarsBlog написав,  що перші дві поїздки з оновленням не вимагали втручання водія.

Проте ранній витік кадрів останнього оновлення все ще демонструє можливості для вдосконалення. У видаленому відео електромобіль плавно керує транспортним засобом, але насилу сповільнюється на лежачих поліцейських і, здається, не наважується виїжджати на перехрестя.

Виробник електромобілів не повідомив, на яких транспортних засобах доступне це оновлення, але ми очікуємо, що воно буде доступне власникам усіх електромобілів компанії, від Model 3 до Model X, якщо вони оснащені функцією FSD.

Минулого року інженер Tesla Autopilot Дхавал Шрофф заявив, що Tesla з FSD v12 “ніколи не потрапить у аварію, якщо ви ввімкнете цю функцію, навіть у неструктурованому середовищі”, він також порівняв останню версію автопілота з штучним інтелектом від ChatGPT.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, оновлений електромобіль Tesla Model 3 офіційно представили у США.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Уряд Китаю вирішив суттєво обмежити експорт електромобілів: що відомо

Оновлений Volkswagen Golf показали офіційно: усі подробиці про новинку