in

Цінопад продовжується: Tesla знижує ціни на електричний кросовер Model Y у Європі

Tesla знизила ціни на електричний кросовер Model Y по всій Європі після зміни цінників на Model 3 і Model Y у Китаї з метою підвищення конкуренції на фоні росту популярності китайських електромобілів.

Так, у Німеччині Tesla знизила ціну на Model Y Long Range на 9%, або 5000 євро, і тепер машину з великою батареєю можна придбати за 49 990 євро. Ціна на версію Performance також зменшилась на 5000 євро, до 55 990 євро, що становить 8% знижки. Базова Tesla Model Y у Німеччині тепер коштує 42 990 євро, що на 1 900 євро менше попередньої ціни.

За даними Automotive News, американський автовиробник приєднався до Volkswagen і BYD у зниженні цін після того, як ряд урядів країн у Європі скасували стимули при купівлі електромобілів. Але порівняно з різким скороченням цін від BYD на 15%, Tesla дотримується більш виваженого підходу.

У 2023 році Model Y була найбільш продаваним електромобілем у Німеччині, електричний кросовер придбали близько 45 800 покупців. У Франції ціни на Tesla Model Y знизилися на 6,7%, у Нідерландах – на 7,7%, у Норвегії – на 7,1%.

У Tesla також повідомили, що припиняють виробництво більшої частини своєї лінійки електромобілів на гігафабриці у Берліні з 29 січня по 11 лютого через затримку поставок акумуляторів з Китаю, до якої призвів конфлікт у Червоному морі.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Tesla таємно випробовує оновлені електромобілі Model 3.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Євросоюз вводить спеціальні “акумуляторні паспорти” для електромобілів: скільки коштуватимуть

Більше спорту: електромобіль Hyundai Kona Electric N Line показали офіційно