in

Supercharger виявилися марними: електромобілі Tesla не змогли зарядитися під час морозів

Декілька десятків електромобілів Tesla не змогли зарядитись на швидкісних станціях Supercharger у місті Чикаго через різке зниження температури до -19 градусів за Цельсієм.

У сильний мороз електромобілі суттєво втрачають у запасі ходу та швидкості зарядки. Однак тепер треба бути готовим ще й до того, що вони у деяких випадках взагалі не мають змоги заряджатись на морозі.

В останні дні у Чикаго спостерігається різке похолодання. Вчора у місті була зафіксована температура -19 градусів за Цельсієм, яка відчувалась як -29 градусів через сильний вітер. Саме ці “екстремальні” температури власники електромобілів Tesla звинувачують у своїх невдачах.

Власники Tesla повідомляють, що не можуть почати заряджати свої транспортні засоби після підключення до електромережі. Деякі з них відбуксирували свої транспортні засоби до місцевого сервісного центру Tesla.

Деякі аналітики припускають, що проблема полягає в тому, що власники Tesla не охолоджують та відповідно не нагрівають акумулятор авто перед заряджанням, що Tesla рекомендує робити, особливо в умовах низьких температур.

Однак попереднє кондиціювання акумуляторної батареї виконується автоматично, якщо ви вводите станцію Supercharger у навігаційній системі автомобіля. Цілком можливо, що самі Supercharger виходять з ладу через холодну погоду в регіоні.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електропікап Tesla Cybertruck не впорався із невеликим сугробом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Великий завод та інвестиції: Volkswagen буде співпрацювати з французьким виробником твердотільних акумуляторів

Електричний кросовер BYD Sea Lion 07 показали перед офіційним дебютом