in

У Норвегії забороняють використовувати Tesla у якості навчальних авто у автошколах: у чому причина

У Норвегії нові електромобілі Tesla поступово забороняють в автошколах. Ключова проблема ховається у кермі та вказівниках поворотів.

Віднедавна більшість автошкіл в Норвегії заборонили використовувати нові Tesla для навчання через функцію, яку Tesla вперше представила в Model S і Model X, але нещодавно вона з’явилася в більш популярній Model 3. Мова йде про відсутність класичного перемикача поворотів. Замість них Tesla останнім часом використовує сенсорні кнопки на кермі.

Tesla аргументує відмову від методу, який використовувався для подачі сигналів повороту протягом десятиліть, тим, що ця функція незабаром стане непотрібною з появою автопілоту.

Згідно ПДР, у Норвегії, як і у більшості країн Європи, ви повинні увімкнути поворот при зїзді з кругового перехрестя. На думку норвезьких інструкторів, учням буде важко одночасно повертати кермо та вмикати повороти, і саме тому вони провалять іспит, якщо не зможуть вчасно ввімкнути покажчик повороту на кільцевому перехресті в Норвегії. Більше того, на їх думку, це може призвести до значної кількості аварій під час навчання.

Саме тому інструктори більшості автошкіл у країні дійшли спільної думки, що нові електромобілі Tesla небезпечно використовувати у якості навчальних машин і працюють над законодавчою забороною.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Tesla таємно випробовує оновлені електромобілі Model 3.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У GM вирішили “доплачувати” 7500 доларів покупцям електромобілів: хто зможе отримати

Компанія Scout вже влітку представить перший електричний позашляховик: що про нього відомо