in

У GM вирішили “доплачувати” 7500 доларів покупцям електромобілів: хто зможе отримати

Концерн GM пропонує 7500 доларів заохочення для покупців електромобілів, які втратили право на податковий кредит на електромобілі від уряду США. Компанія вирішила піти на такий крок з заохочення продажів після того, як кілька електричних моделей GM були виключені зі списку машин, які мають право на знижку від держави.

Два тижні тому GM заявив, що нові Chevrolet Blazer EV і Cadillac Lyriq втратять право на податкову пільгу для електромобілів виробництва США на початку 2024 року. За словами представників GM, ця невдача лише тимчасова через використання “двох другорядних компонентів” у моделях.

Після зміни постачальників GM очікує, що нові електромобілі, такі як Chevy Equinox, GMC Sierra Denali та Cadillac OPTIQ, зможуть отримати повну винагороду в розмірі 7500 доларів.

До тих пір GM заповнить прогалину для покупців. GM повідомила дилерам, що надасть такий самий податковий кредит на електромобілі “для будь-яких транспортних засобів, на які не поширюються нові правила”.

Ця новина з’явилася після того, як для електромобілів були введені додаткові обмеження. Цікаво, що кілька електромобілів від GM втратили право на податкові пільги через використання акумуляторних компонентів від “іноземної юридичної особи, що викликає занепокоєння”.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, виробництво електромобілів Chevrolet Bolt EV та EUV продовжили.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Продажі електромобілів від GM поступово ростуть, але найпопулярніше авто втрачає клієнтів: про що мова

У Норвегії забороняють використовувати Tesla у якості навчальних авто у автошколах: у чому причина