in

GM зупиняє продажі нового електричного кросовера Chevrolet Blazer EV: стала відома причина

General Motors призупинила продажі нового електричного кросовера Chevrolet Blazer EV, щоб вирішити певні проблеми з програмним забезпеченням після серії повідомлень про різноманітні несправності, що фіксувались під час руху.

У Automotive News зазначають, що розпорядження про припинення продажів було видано ввечері в п’ятницю та стосується “обмеженої кількості” електромобілів Blaze. За відкритими статистичними даними, у США було продано трохи більше тисячі нових кросоверів.

Зазначається, що інженери Chevrolet працюють над вирішенням проблем, пов’язаних із сенсорним екраном автомобіля і помилками, що виникають при зарядці на деяких громадських швидких зарядних пристроях постійного струму.

“Ми знаємо, що обмежена кількість власників Blazer EV зазнала певних проблем з якістю програмного забезпечення. Щоб гарантувати у майбутньому нашим клієнтам чудові враження від своїх авто, ми тимчасово призупиняємо продажі електромобілів Blazer. Наша команда вже працює над виправленням несправностей. Компанія найближчим часом зв’яжеться з власниками та повідомить про те, як отримати оновлення. Ми приносимо свої вибачення за незручності”, – йдеться у повідомленні компанії.

Власники Blazer EV зазначали, що у авто хибно працюють перемикачі вікон, інформаційно-розважальний дисплей та ряд різних функцій водіння.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, виробництво електромобілів Chevrolet Bolt EV та EUV продовжили.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Оптика у стилі електромобілів компанії: Volkswagen показав перше фото нового Golf

Через вторгнення РФ в Україну та COVID: Євросоюз погодив пільги на електромобілі з Британії