in

Оптика у стилі електромобілів компанії: Volkswagen показав перше фото нового Golf

Німецький автовиробник показав перше офіційне фото оновленого хетчбека Volkswagen Golf восьмого покоління. Його офіційний дебют запланований на середину наступного року.

В офіційному відеоролику, в якому розповідається про роботу Volkswagen цього року, генеральний директор Томас Шефер озирнувся на важливі запуски продуктів. Список нових автомобілів включав Tiguan і Passat нового покоління, а також ID.7 і оновлений ID.3. Наприкінці відео голова компанії оголосив, що оновлений Golf буде випущений у 2024 році.

Судячи з опублікованого зображення, новинка має нові фари, широку світлодіодну панель і підсвічений логотип Volkswagen. Відомо, що Golf восьмого покоління випускатиметься до 2032-2033 року, але вже у 2028 році розпочнеться випуск його електричного наступника, що буде створений на новій платформі SSP групи. У Volkswagen також оголосили, що з 2033 року у Європі будуть виробляти лише електромобілі

.Раніше фотографи кілька раз помічали оновлений Volkswagen Golf під час випробувань у різних кінцях Європи. Судячи з фото, новинка отримає легкі зміни в дизайні, оновлений сенсорний екран мультимедіа в салоні та додаткові активні асистенти.

Нагадаємо, як повідомляв AUTOGEEK, в Німеччині стартувало виробництво флагманського електромобіля Volkswagen ID.7.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Перший завод побудують в Угорщині: BYD взяв курс на завоювання ринку електромобілів у Європі

GM зупиняє продажі нового електричного кросовера Chevrolet Blazer EV: стала відома причина