in

Новий Volkswagen Golf буде лише електричним: перші подробиці про дев’яте покоління

У Volkswagen заявили, що електричний хетчбек ID.3 поступиться місцем у модельному ряду дев’ятому поколінню Golf, який стане виключно електричним. Новинка буде побудована на модульній платформі SSP.

Golf є однією з найвідоміших моделей Volkswagen, і ця назва залишиться в автомобілях бренду наступного покоління. Після закінчення життєвого циклу хетчбека восьмого покоління його замінить повністю електрична модель, яка стане першою машиною, створеною на платформі SSP.

Друге покоління електричної модульної платформи SSP може зробити наступний Golf одним із найбільш технологічно просунутих хетчбеків на масовому ринку.

Завдяки 800-вольтній архітектурі і новим батареям, розробленим інженерами Volkswagen, електромобілі на цій платформі зможуть заряджатися від 10 до 80 відсотків всього за 12 хвилин. SSP також розробляється з урахуванням автономного водіння та інтеграції багатьох мобільних функцій.

Нова архітектура також розроблена з урахуванням вартості, а це означає, що ціна електричного Volkswagen Golf буде більше схожа на цінник восьмого покоління з ДВЗ.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобіль Volkswagen ID GTI представлено офіційно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Німеччина готує революційний закон про зарядні станції для електромобілів: що зміниться

Допомогли електромобілі: Volvo відзвітувала про рекордне збільшення продажів – майже 52 000 одиниць за місяць