in

Продажі електромобілів від GM поступово ростуть, але найпопулярніше авто втрачає клієнтів: про що мова

Компанія GM оприлюднила дані про продажі за четвертий квартал 2023 року, які показують, що продажі електромобілів на шасі Ultium все ще стабільно зростають, але загальні продажі електромобілів зменшуються, оскільки бестселер Bolt знімають з виробництва.

У четвертому кварталі GM продала загалом 19 469 електромобілів, що трохи менше ніж за попередні три місяці (20 092 штук) і значно більше порівняно з четвертим кварталом 2022 року, коли було продано 16 266 електромобілів.

Після невеликих труднощів із запуском у виробництво нової акумуляторної платформи GM Ultium,  нарешті спостерігається ріст популярності новинок. Продажі як Cadillac Lyriq і GMC Hummer EV зросли, також клієнти отримали перші електричні Chevrolet Blazer і Silverado EV, хоча мова про невелику кількість машин.

Hummer EV може похвастатись 2028 проданими машинами у четвертому кварталі ц023 року, що майже вдвічі більше, ніж у третьому кварталі. Lyriq демонстрував подібне зростання – GM продала за останні три місяці 3820 електромобілів Lyriq, порівняно з 3108 у третьому кварталі та з 86 у четвертому кварталі 2022 року.

Однак загальні продажі електромобілів для GM знизилися, головним чином через одну модель: Chevrolet Bolt. Продажі цієї моделі скоротились на чверть – з 15 835 проданих одиниць у третьому кварталі до 12 551 у четвертому кварталі. Але це сталося не через спад ринку, а тому, що GM припинила виробництво Bolt у грудні.

Цей крок – частина плану згортання виробництва Bolt, адже у GM надалі планують зосередитися на машинах на платформі Ultium, включаючи майбутній Bolt.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, у США розпочались продажі електричного кросовера Chevrolet Blazer.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Створений для бездоріжжя: електричний кросовер Audi Q8 E-Tron отримав спецверсію Dakar

У GM вирішили “доплачувати” 7500 доларів покупцям електромобілів: хто зможе отримати