in

Уряд Китаю вирішив суттєво обмежити експорт електромобілів: що відомо

Аналітики у Європі та США стверджують, що розвиток електромобілів у Китаї бурхливий і безконтрольний, і на цьому фоні авто з китайською пропискою можуть захопити світовий ринок вже у найближчі роки.

Але уряд Китаю неочікувано заявив, що примусово обмежить розширення виробництва та експорт електромобілів у відповідь на критику “несправедливої” промислової та торгової політики.

Джерела Financial Times повідомляють, що уряд Китаю контролюватиме “сліпе” будівництво нових електромобілів, які відбуваються в країні, вживаючи силові методи.

“У цій сфері існує також невпорядкована конкурентна поведінка”, – сказав Financial Times віце-міністр промисловості та інформаційних технологій Сінь Губінь.

Китайська індустрія електромобілів є справжньою силою та однією з небагатьох економічних яскравих точок країни. Але в останні місяці вона потрапила під сувору увагу з боку Європи, зокрема, через політику субсидій, яка поставила Європу в невигідне конкурентне становище, водночас втягнувши її в торговельну війну з ринками Північної Америки.

Ще у вересні ЄС розпочав розслідування китайської галузі виробництва електромобілів, оскільки європейські компанії намагаються конкурувати з дешевим високотехнологічним китайським імпортом, виготовленим за допомогою недорогої робочої сили.

На фоні небезпідставних побоювань США та Європа посилюють свої правила щодо продажу китайських автомобілів і запчастин до них, причому мита в США настільки високі, що Китай переключив свою увагу на інші ринки, а саме Південну Америку, Азію та Європу.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобілі Audi переведуть на китайські тягові батареї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Maserati суттєво затримує розробку електричного седана Quattroporte: у чому причина

Tesla представила нову версію фірмового автопілота