in ,

Lotus побудував повністю електричний 4-дверний гіпергранд-турер Emeya, що розганяється до 250 км/год

Lotus Cars офіційно представила свою наступну повністю електричну модель — Emeya. Презентація другого електромобіля та першого чотиридверного гіпергранд-турера в історії бренду відбулася на спеціальному заході у Нью-Йорку.

Зі слів виробника, майже п’ятиметрове купе запропонує відмінну аеродинаміку, але офіційний коефіцієнт аеродинамічного опору не називається. Окремо наголошується на низькому центрі ваги автомобіля.

Для досягнення такого результату компанії довелося поєднати свій 75-річний досвід проєктування із сучасними технологіями. Зокрема, Emeya оснащений активними зовнішніми елементами, включаючи решітку радіатора, задній дифузор та спойлер. Спільно вони забезпечують чисту притискну силу понад 215 кг.

Пневматична підвіска гран-турера керується електронікою. Налаштування автоматично змінюються з урахуванням інформації, що надходить від датчиків, які розпізнають дорожнє полотно 1000 разів на секунду.

Emeya обіцяно «найкращі технічні характеристики», які забезпечить потужна двомоторна силова установка. З місця до 100 км/год електрокупе прискорюватиметься менш ніж за 2,8 секунди та розвиватиме максимальну швидкість 250 км/год.

Ємність тягової батареї складе 102 кВт•год. Завдяки 800-вольтовій архітектурі за 5 хвилин акумуляторний блок гіпер-GT поповнюватиметься на 150 км шляху. При підключенні до швидкісного терміналу постійного струму потужністю 350 кВт час заряджання батареї від 10 до 80% ємності складе 18 хвилин.

Більш детальну інформацію про Lotus Emeya обіцяють озвучити у четвертому кварталі цього року. Тоді ж стане відомо про ціни та доступність новинки на ринку. Очікується, що виробництво моделі запустять у 2024 році.

Як раніше повідомляв Autogeek, Volkswagen Golf отримав “чорне” видання Black Edition.

За матеріалами: Electrek

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Моделі від €104 000: китайський виробник преміальних електромобілів вийшов на ринок Європи

Ford презентував ралійну версію електромобіля Mustang Mach-e Rally потужністю 480 “коней”