in

З технологіями Volkswagen: JAC показав перший електромобіль з іонно-натрієвими батареями

Суббренд Yiwei, що входить до групи JAC, представив свій перший електромобіль з іонно-натрієвим акумулятором. Новинка отримала назву JAC Yiwei EV, і перші екземпляри компактного хетбчека вже зійшли з конвеєра наприкінці грудня.

Yiwei є новим виробником електромобілів у структурі JAC. Він був створений на початку цього року. Відомо, що Volkswagen володіє 50% материнської компанії JAC інші 50% знаходяться у державній власності.

У 2021 році Volkswagen інвестував 1 мільярд євро в придбання 50% акцій JAC Group. Німецький автовиробник також отримав повний контроль над своїм існуючим спільним підприємством з виробництва електромобілів з часткою 75%, але зобов’язався ділитись з китайською компанією своїми новими технологіями.

Зазначається, що новий електромобіль оснащений іонно-натрієвими циліндричними акумуляторними елементами від HiNa Battery. Пекінська технічна компанія пов’язана з Інститутом фізики Китайської академії наук. Очікується, що поставки нового електромобіля Yiwei на натрієвих батареях почнуться вже наступного місяця.

Автовиробник також представив Sehol E10X, що працює від іонно-натрієвої батареї ємністю 25 кВт*год і щільністю енергії 120 Вт/кг. У 2021 році Volkswagen передав бренд Sehol компанії JAC. Раніше цього року JAC заявив, що всі транспортні засоби матимуть логотип JAC або Yiwei.

Хоча натрій-іонні батареї мають нижчу щільність енергії, ніж літій-іонні, вони пропонують кілька переваг. За словами JAC, вони мають кращу продуктивність при низьких температурах, вищу швидкість заряджання та довший термін служби. Мабуть, найважливішим є те, що батареї використовують дешевшу сировину, що може дозволити знизити ціни на електромобілі.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, перший позашляховик Xiaomi вдалося зняти під час випробувань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Спортивний електромобіль Volkswagen ID.3 GTX помітили під час випробувань

Tesla відкладає важливе оновлення автопілота: у чому причина