in

Відео дня: електромобіль Xiaomi SU7 продемонстрував роботу автопілота в багаторівневому гаражі

У мережі з’явилось відео, яке демонструє роботу автоматичної системи паркування електромобіля Xiaomi SU7. Авто самостійно рухається по багаторівневому паркінгу у Китаї.

Xiaomi SU7 розроблений силами інженерів третього за величиною виробника смартфонів і компанії, що спеціалізується на побутовій електроніці. Минуло приблизно три роки відтоді, як Xiaomi вперше оголосила про свої плани вийти на ринок електромобілів, і вона вірить, що зможе стати одним із п’яти найбільших виробників автомобілів у світі протягом наступних 15-20 років.

Xiaomi оснастила новинку потужним пакетом електронних асистентів, та в рамках рекламної кампанії нового авто випустила особливо інтригуюче відео, на якому показано, як електричний седан автономно паркується в багаторівневому гаражі десь у Китаї.

На відео показано, як водій SU7 під’їжджає до в’їзду в гараж, а потім натискає кнопку на екрані інформаційно-розважальної системи та виходить. Потім електромобіль заїжджає в гараж і самостійно проїжджає різними рівнями. На одному етапі він зіштовхується з Audi A7, але заднім ходом ухиляється від Audi і продовжує свій шлях до верхнього рівня паркувального майданчика.

Точно незрозуміло, чи гараж, який використовувався в демонстрації, був спеціально обладнаний, щоб дозволити транспортним засобам самостійно паркуватися таким чином, чи програмне забезпечення SU7 було попередньо налаштовано перед випробуванням. Але якщо Xiaomi SU7 може орієнтуватися паркувальним комплексом без будь-яких попередніх карт і покладаючись виключно на свої датчики, то це справді вражає.

Відомо, що Xiaomi оснастила SU7 лідаром, камерами та радаром і підтвердила, що з часом авто отримає функції автономного водіння по автостраді та опцією парковки без водія.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, в Xiaomi оголосили плани з виробництва електромобілів – за три роки планують зібрати 900 000 одиниць.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Tesla таємно випробовує оновлені електромобілі Model 3

Британія провалює терміни розвитку мережі зарядних станцій електромобілів: у чому причина