in

GM зупиняє виробництво автономних мінівенів Cruise Origin: у чому причина

Репутація автономних мінівенів GM Cruise постраждала після серії неприємних зіткнень, що призвело до того, що GM припинив виробництво своєї першої спеціально сконструйованої безпілотної машини.

Після втрати дозволу на експлуатації в Каліфорнії, США, та припинення всіх автономних операцій для Cruise, автовиробник зараз призупиняє виробництво свого повністю автономного модуля Origin.

На початку цього року все виглядало райдужно для Cruise, який отримав широкі можливості для тестів своєї автономної технології в Каліфорнії. Ситуація швидко змінилася після низки аварій, які отримали широкий розголос, включно з тією, у якій автономний тестовий автомобіль волочив пішохода кілька метрів, якого спочатку збив інший автомобіль, керований людиною.

Незважаючи на те, що транспортним засобом у цих інцидентах був модифікований Chevrolet Bolt, вплив цього був досить значним, щоб Cruise призупинив виробництво Origin, який він виробляє разом з GM.

“Ми разом з GM прийняли рішення призупинити виробництво Origin. Під час цієї паузи ми будемо розумно використовувати свій час”, – сказав генеральний директор Cruise Кайл Фогт під час зустрічі в понеділок.

General Motors підтвердив, що призупиняє виробництво Origin після доопрацювання невеликої кількості “докомерційних автомобілів”. У повідомленні підкреслюється, що зупинка виробництва є тимчасовою, хоча не зрозуміло, коли компанії планують відновити виробництво.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобілі DS отримали підтримку ChatGPT.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Відео дня: Річард Хаммонд знову випробував електричний гіперкар Rimac Nevera через шість років після ефектної аварії

Тест-драйв Nissan X-Trail E-Power: 5 головних фішок гібридного кросовера