in ,

Honda та General Motors запустять у Японії сервіс безпілотних таксі на автомобілях Cruise Origin

Японія може стати одним із найбільших у світі ринків безпілотних транспортних засобів. У цьому впевнені Honda, General Motors та Cruise, які у першій половині 2024 року створять у цій країні сервіс безпілотних таксі. Запустити перевезення планують 2026 року.

Спочатку автопарк сервісу складатиметься з десятків автономних автомобілів Cruise Origin, які обслуговатимуть центральний район Токіо. Згодом ці десятки перетворяться приблизно на 500 одиниць, а зона обслуговування розшириться на інші райони. Запуск сервісу роботаксі дозволить японській столиці вирішити одразу декілька проблем, включаючи величезну кількість транспорту на вулицях та нестачу водіїв таксі.

Користувачі зможуть замовляти роботаксі через програму для смартфона. Забравши безпілотник у певному місці, після поїздки його потрібно повернути на місце. Cruise Origin розрахований на шістьох осіб. Салон роботаксі організований за принципом вітальні: пасажири сидять на двох рядах сидінь лицем один до одного. Це дозволить під час поїздки спілкуватися чи проводити наради.

У General Motors та Cruise великий досвід використання автономних роботаксі у США. Компанії пропонують послуги безпілотного таксі у Сан-Франциско, Остіні та Фініксі. Сукупний пробіг безпілотників Cruise вже перевищив 8 мільйонів кілометрів.

Як раніше повідомляв Autogeek, електромобілі DS отримали підтримку ChatGPT.

За матеріалами: Carscoops

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Стане конкурентом Porsche Taycan: фотографи вперше помітили електромобіль Mercedes-AMG GT4

Попит на вживані електромобілі в жовтні в Україні суттєво зріс: названі лідери ринку