in

Стане конкурентом Porsche Taycan: фотографи вперше помітили електромобіль Mercedes-AMG GT4

Mercedes-AMG EQE 53 4Matic+, представлений у лютому 2022 року, є одним із найшвидших машин німецького автовиробника. Однак навіть у цій найпотужнішій формі електричний седан не зрівняється з Porsche Taycan, і, схоже, Mercedes-AMG працює над новим більш спортивним седаном. За попередньою інформацією, він навіть не буде носити назву EQE, оскільки автомобіль перетвориться на абсолютно нову модель.

У галереї нижче ви бачите перші фотографії машини, яка отримає назву Mercedes-AMG GT4 EV. Усередині компанії проект зараз відомий як C295. Судячи з фото, тестовий прототип використовує корпус EQE.

За даними від кількох джерел, чотиридверне купе з нульовим рівнем викидів матиме до 1000 кінських сил, імовірно, у конфігурації з двома, або трьома електродвигунами. Важливо зазначити, що GT4 EV розробляється з нуля, авто не є просто спортивною та сильно модифікованою версією EQE 53.

Нагадаємо, у травні минулого року Mercedes-AMG представила концепт Vision AMG у якості анонсу майбутньої електричної моделі зі спортивним уклоном. Цей шоу-кар базувався на новій платформі AMG.EA, яка, як кажуть, також лягла в основу першої серійної електричної моделі AMG.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобіль Mercedes-Benz CLA показали у формі концепту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Porsche представила нову мультімедіа на базі Android із вбудованими сервісами Google

Honda та General Motors запустять у Японії сервіс безпілотних таксі на автомобілях Cruise Origin