in

Попит на вживані електромобілі в жовтні в Україні суттєво зріс: названі лідери ринку

У жовтні 2023 року в Україні зареєстрували понад 21,8 тисячі вживаних легкових автомобілів, понад 16% з яких припадає на електромобілі.

Серед лідерів імпортованих авто з пробігом – Volkswagen з часткою у 18,4% від загальної кількості та результатом у 4 007 штук. На другому місці – Renault з долею ринку у 9,3%. Також у п’ятірці лідерів опинились Audi, Nissan та Skoda.

Як і очікувалось. Серед найпопулярніших моделей – Volkswagen Golf, Skoda Octavia, Volkswagen Passat, Renault Megane та Nissan Leaf.

Цікаво, що у жовтні 2022 року частка електромобілів серед імпортованих вживаних машин складала 8,4%. За підсумками жовтня поточного року вона зросла до суттєво помітних 16,6%. Також зазначимо, що шість моделей із ТОП-20 виявилися кросоверами.

Загалом же, згідно офіційної статистики, станом на 1 листопада 2023 року в Україні зареєстровано 75 257 електромобілів. І вже п’ятий місяць поспіль українці встановлюють новий рекорд приросту за місяць – у жовтні парк електромобілів у нашій країні поповнився 4446 авто.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, у вересні в Україну завезли понад 4000 електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Honda та General Motors запустять у Японії сервіс безпілотних таксі на автомобілях Cruise Origin

Знову ставка на гібриди: Toyota знижує прогноз продажів електромобілів одразу на 39 відсотків