in

Електромобілі DS отримали підтримку ChatGPT: що він зможе робити в авто

Французький автовиробник DS інтегрував ChatGPT до інформаційно-розважальної системи своїх машин під назвою IRIS. Спочатку штучний інтелект буде доступним у 20 тисячах авто у Європі.

У DS Automobiles сподіваються, що власники DS 3, DS 4, DS 7 та DS 9 почнуть спілкуватися зі своїми автомобілями після впровадження ChatGPT в інформаційно-розважальній системі.

Повідомляється, що завдяки ньому голосовий асистент у DS став набагато розумнішим і перетворився на цифрового помічника, який може відповісти навіть на найскладніші питання.

Щоб скористатися новою системою, власникам DS потрібно просто сказати “OK IRIS”, або натиснути спеціальну кнопку на рульовому колесі. Після цього водії та пасажири зможуть спілкуватися із помічником на базі штучного інтелекту.

Спочатку система буде доступна першим 20 000 зареєстрованим користувачам і пропонуватиметься без додаткової плати протягом шести місяців за умови її активації в період з 19 жовтня 2023 року до 29 лютого 2024 року. Спочатку помічник IRIS від DS на базі ChatGPT буде доступний у Франції, Німеччині, Британії, Іспанії та Італії.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, гібридний кросовер DS 7 ÉLYSÉE отримав оновлення спеціально для Еммануеля Макрона.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Передвісник електричного Vitara: Suzuki готує новий концептуальний електромобіль

Залишилось чекати два роки: Audi готує електромобіль A4