in

Максимальний рівень автономності: GM готує до запуску мінівен без керма

Компанія Cruise, як повідомляється, вже за кілька днів отримає дозвіл в США від NHTSA на виробництво власного мінівена з п’ятим рівнем автономності. Остаточне схвалення державного регулятора необхідне для початку виробництва машини.

Зазначимо, що електромобіль Cruise Origin не матиме керма. Origin виглядає як компактний мінівен і містить шість сидінь для пасажирів, які стоять обличчям одне до одного, а також жодних орієнтованих на людину органів керування автомобілем. Cruise для сертифікації використав змінений тестовий автомобіль від своєї материнської компанії, GM, який спочатку міг дозволити людині-оператору бути на борту.

“Згідно з тим, що ми почули від NHTSA, ми знаходимось за кілька днів до останнього схвалення регулятора, яке дозволить нам розпочати виробництво та майже негайно почати випускати ці транспортні засоби на дорогу”, – заявив генеральний директор компанії Кайл Фогт.

Якщо Фогт правий, виробництво Origin розпочнеться на заводі GM Factory Zero в Хамтрамку, штат Мічиган. Ймовірно, перший час експлуатація новинки буде розгорнута в Сан-Франциско, де Cruise отримав державний дозвіл на керування автономними транспортними засобами у якості роботизованого таксі.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, GM повернеться до Європи з електромобілями Cadillac Lyriq та GMC Hummer EV

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

З запасом ходу до 700 км: Peugeot показав електричний кросовер E-3008

Відео дня: електромобіль ELEgend Quattro Hommage за $1 000 000 демонструє вражаючий дрифт