in

Відео дня: електромобіль ELEgend Quattro Hommage за $1 000 000 демонструє вражаючий дрифт

Виробник електромобілів ELEgend, який запланував випустити лише 30 одиниць 805-сильного електромобіля Quattro Hommage, показав ефектне відео з яскравим дрифтом своєї машини.

Надпотужний електромобіль був представлений ще влітку 2021 року. З того часу мало що було чути про електромобіль, і оскільки так багато стартапів зазнають краху, не встигнувши досягти успіху, можна було подумати, що проект згас.

Це не так, адже команда ELegend оголосила, що розпочала випробування свого прототипу електромобіля та планує розпочати його виробництво у 2024 році. Ціна кожного екземпляра становитиме 890 000 євро.

Електромобіль має карбонове шасі. Зазначається, що завдяки використанню карбону та компактним габаритам повнопривідний електромобіль важить усього 1790 кг. На перший погляд, ELEgend Quattro Hommage не змінився з часу прем’єри, але відомо, що дизайнери та інженери фірми вдосконалили як стиль, так і механічну частину.

Так, обіцяна тримоторна трансмісія була замінена на двомоторну, хоча загальна анонсована потужність залишилася незмінною і становить 805 к.с. Цього достатньо, щоб розігнати електромобіль з місця до 100 км/год за 2,8 секунди. Максимальна швидкість новинки складає 300 км/год. Тяговий акумулятор ємністю 80 кВт*год можна заряджати від зарядних станцій потужністю до 200 кВт, або ж до 22 кВт за допомогою вбудованого зарядного пристрою.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, побудований з нуля електромобіль Audi S1 e-tron quattro Hoonitron подрифтує у новому випуску автошоу Gymkhana.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Максимальний рівень автономності: GM готує до запуску мінівен без керма

Стане конкурентом Tesla Model 3: Volkswagen показав 550-сильний електромобіль ID.X