in ,

GM привезе до Європи електропікап GMC Hummer EV: які проблеми на нього чекають

GM повернеться до Європи з електромобілями Cadillac Lyriq та GMC Hummer EV. Перспективи останнього під питанням.

Останні п’ять років General Motors практично був відсутній на європейському континенті. Автомобілі американського концерну були доступні лише в окремих країнах, де пропонували невеликі партії дрібносерійних Chevrolet Corvette та кросоверів Cadillac XT4.

За інформацією видання Automotive News, найближчим часом на європейському ринку з’являться два електромобілі GM. Як стверджується, йдеться про кросовер Cadilac Lyriq та пікап GMC Hummer EV.

Поява в Європі сімейного кросовера Cadillac Lyriq з якісним оздобленням та порівняно невеликим цінником здається цілком логічною. Потенційно, він може переманити частину клієнтів у більших та дорожчих електромобілів, таких як Audi e-tron або BMW iX.

Щодо великого навіть за американськими мірками GMC Hummer EV, то його європейські перспективи викликають сумніви. Масивному пікапу складно доведеться на вузьких європейських дорогах, особливо в центральних частинах історичних міст.

Крім того, електричний Hummer важить понад чотири тонни, тобто в Європі він підпадає під категорію вантажних автомобілів. Таким чином, для його управління знадобиться посвідчення водія «вантажної» категорії. Плюс до цього, вантажівкам заборонено в’їзд у житлові зони. Також діють обмеження на паркування та деякі інші норми, які ускладнять використання пікапа. До слова, эвропейцям запропонуть GMC Hummer EV у кузові кросовер.

Як раніше повідомляв Autogeek, в General Motors заявили про намір перевершити Tesla.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Sony та Honda створять спільну компанію з виробництва електромобілів

Більше, ніж в Техасі: німецький завод Tesla почав виробляти 1000 електромобілів на тиждень