in

На дорогах вже наступного року: автономні електромобілі від GM адаптували до перевезення інвалідних візків

Американський стартап Cruise адаптував свій автономний транспортний засіб для перевезення інвалідних візків. Зазначається, що електромобіль без водія може з’явитися на дорогах загального користування до 2024 року.

Одна з найуспішніших компаній-виробників автономних транспортних засобів нарешті представила свій довгоочікуваний електромобіль, обладнаний для перевезення інвалідних візків. Компанія Cruise, яку підтримує GM, заявляє, що спеціально модифікована версія її Origin може з’явитися в продажі вже у 2024 році.

Заявлено, що Origin був розроблений з нуля з урахуванням особливих стандартів доступності. Все, від низької підлоги і високої стелі до знімних сидінь полегшує трансформацію, щоб зробити його доступним для інвалідних візків.

Дійсно, концепт транспортного засобу тепер має висувну рампу, більше місця всередині та підлогові затискачі для користувачів інвалідних візків. Він був розроблений, щоб мати можливість підхоплювати водіїв з бордюрів, але на даний момент розрахований лише на перевезення певних марок інвалідних візків.

Але у Cruise кажуть, що це лише перше покоління електромобіля з доступом для інвалідних візків. Тому варто чекати оновлення дизайну на основі відгуків користувачів. Зазначається, що американський автовиробник у процесі створення машини також консультувався зі своєю консультативною радою щодо доступності.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, виробництво електромобілів Chevrolet Bolt EV та EUV продовжили.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Разом з нерухомістю: Jaguar придумав незвичний спосіб просування електромобіля I-Pace

Стало відомо, скільки електрична вантажівка Tesla Semi може проїхати на одному заряді в реальних умовах