in

Відео дня: Річард Хаммонд знову випробував електричний гіперкар Rimac Nevera через шість років після ефектної аварії

Шість років тому Річард Хаммонд ефектно розбив електричний гіперкар Rimac Nevera. Через шість років потому він набрався впевненості, щоб повернутися за кермо електромобіля, у якому він злетів з дороги у Альпах.

Хаммонд завжди брав на себе провину за аварію, відкрито визнаючи, що яким би футуристичним, вражаючим чи електричним не був гіперкар, ним завжди можна керувати неправильно. Він звинувачує Nevera лише в тому, що курування авто було таким веселим, що спонукало його діяти дурно.

“Я завжди зізнався: це був я. І моїм виправданням було те, що він був таким божевільним, захоплююче швидким, таким зручним для водіння та експлуатації, що я перетнув фінішну пряму на швейцарському пагорбі та втримався. Але ніякі комп’ютерні чари та технічний геній не можуть кинути виклик фізиці”, – каже він у новому відео для Drivetribe.

Результатом ДТП стала жахлива аварія, порятунок від якої Хаммонд приписує інженерам Rimac. Він пояснює, що після того, як він три рази перевернувся та приземлився на дах, камера безпеки була достатньо цілою, щоб двері відчинилися, що дозволило йому вийти. Це чудово, враховуючи, що екземпляр, за кермом якого він керував, був лише восьмим, виготовленим компанією.

За словами Хаммонда, незважаючи на чотири двигуни, які в сукупності виробляють 1888 к.с. і крутний момент у 2360 Нм, електрична трансмісія гіперкара дозволяє тихо і комфортно пересуватись на низьких швидкостях.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Rimac Nevera став найшвидшим електромобілем на Нюрбургрингу.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Стали відомі марки авто, власники яких найбільш задоволені своїми машинами: рейтинг

GM зупиняє виробництво автономних мінівенів Cruise Origin: у чому причина