in ,

Зимова гума Goodyear UltraGrip Ice 2 — тести, відгуки, огляд

Goodyear UltraGrip Ice 2
Goodyear UltraGrip Ice 2

Goodyear UltraGrip Ice 2 – унікальні зимові нешиповані покришки, що були розроблені на основі трирічних зусиль інженерів та конструкторів славнозвісного американського виробника. За результатами перших тестів, що були проведені незалежними експертами, покришки показали стабільно високі характеристики, продемонструвавши переваги у порівнянні з популярними аналогами. Багато хто з автовласників вже впевнилися у високій продуктивності цієї моделі гуми. А широкий модельний ряд (29 розмірів) дозволяє підібрати відповідні покришки Goodyear UltraGrip Ice 2 кожному українському автомобілісту.

Зимова гума Goodyear UltraGrip Ice 2 — тести, відгуки, огляд
Goodyear UltraGrip Ice 2

Використання “кріо-адаптивної” гумової суміші

Одне з найважливіших нововведень зимової покришки – використання у виробництві гумової суміші, яка голосно названа «кріо-адаптивною». Це означає, що шина залишається еластичною за низької температури – від -40 до -20°С. Завдяки цьому покришки ідеально підходять для експлуатації навіть в найсуворіших українських зимах.

Дані властивості вдалося отримати завдяки новим компонентам гумової суміші, які сприяють збереженню еластичності без применшення інших, не менш важливих характеристик, таких як стійкість до високих температур і абразивних впливів.

Оновлений дизайн протектора

Goodyear займається випуском гуми з V-подібним протектором протягом останніх десятиліть, і шина UltraGrip Ice 2 не стала винятком. Але описувана нешипована гума відрізняється зміненим дизайном протектора. Завдяки більш продуманому розташуванню центральних каналів і другорядних канавок вдалося домогтися поліпшених зчіпних властивостей при їзді на засніжених і зледенілих дорогах.

Велика частина змін стосується центральної зони протектора. Малюнок позбувся поздовжніх ребер, замість яких були додані численні стрілоподібні блоки, що простягнулися між плечовими зонами. Під час руху завдяки цим протекторним блокам формуються довгі кромки зчеплення, які розташовуються під великим кутом відносно напрямку обертання коліс. Ще одна зміна – більш висока конструктивна жорсткість протекторних блоків.

Грамотно продуманий дизайн центральної частини наділяє шину UltraGrip Ice 2 цілою низкою найважливіших властивостей. В першу чергу варто відзначити такі переваги:

  • підвищення тягово-зчіпних властивостей в поздовжній площині;
  • відмінну курсову стійкість, стабільну керованість за будь-якої погоди;
  • знижений рівень шуму під час їзди;
  • покращений опір коченню;
  • гарантію рівномірного розподілу тиску по всій площі плями контакту;
  • підвищену стійкість до слешпленнінгу і аквапланування, що забезпечує високу ступінь безпеки під час руху снігом і льодом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Кожен житель французького містечка отримає електромобіль Renault ZOE у безкоштовне користування

Цікава деталь: більшість замовників електромобіля Volkswagen ID.3 раніше не були власниками автівок бренду