in

Виробництво електромобілів Lucid виросло на 200%, але є проблеми

Виробництво та продажі електромобілів Lucid Group у другому кварталі 2023 року значно зросли порівняно з минулим роком, але порівняно з попереднім кварталом ріст відсутній.

Всього у другому кварталі було вироблено 2173 машини Lucid Air, що на 204 відсотки більше, ніж рік тому. В той же час, клієнти купили 1404 електромобілі, що на 107 відсотків більше порівняно з минулим роком.

Ці результати виглядають радісними, поки ми не зрозуміємо, що в обох випадках вони нижчі, ніж у першому та четвертому кварталах 2022 року. Фактично йдеться про два квартали поспіль зниження виробництва та постачання.

Варто зазначити, що спостерігається суттєва диспропорція між виробленими та проданими машинами. За результатами кварталу вона склала близько 769 одиниць і майже 4500 за останні шість кварталів.

У своєму фінансовому звіті за четвертий квартал 2022 року Lucid оголосила про прогноз обсягу виробництва на 2023 рік у розмірі 10 000–14 000 електромобілів (в середньому 2 500–3 500 за квартал). У березні анонсувалось, що Lucid звільнить 1300 чоловік, або 18 відсотків від загальної кількості працівників. Вже 8 травня оновлений прогноз обсягу виробництва становив понад 10 000 машин.

Наступне оновлення щодо обсягу виробництва очікується 7 серпня 2023 року, коли компанія обговорить фінансові результати за другий квартал. Однак вже зрозуміло, що справи йдуть не так добре, як передбачалося спочатку. До того ж, доки Lucid працює над поліпшенням своїх результатів, її конкуренти, такі як Mercedes-Benz і BMW, швидко збільшують продаж власних електричних машин (обидва закінчили квартал з показниками у понад 10 000 одиниць).

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електричний кросовер Lucid Gravity вийшов на дорожні випробування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Китайський стартап Byton оголосив про банкрутство, не випустивши жодного електромобіля

Замість зарядки – заміна акумулятора за 5 хвилин: стартап Ample представив станцію нового покоління