in

Складено рейтинг електромобілів з найшвидшим заряджанням: Lucid Air та Kia EV6 – найкращі

Німецька консалтингова група Р3 опублікувала свою першу доповідь про оцінку швидкості зарядки батарей електромобілів, представлених на ринку США. Як зазначається, практично всі «дальнобійні» електромобілі підтримують зарядку потужністю понад 100 кВт.

Деякі моделі можуть заряджатися в діапазоні 150 – 300 кВт. Але при складанні свого рейтингу експерти P3 Group керувалися часом, необхідним для поповнення батареї на певний діапазон.

На випробування взяли 13 електромобілів. Це моделі зі стандартом зарядки CCS та Tesla. Вибірку сформували на основі останніх даних про продажі, враховуючи доступність обраних моделей для експертів групи. Обов’язкова умова – наявність останніх версій програмного та апаратного забезпечення.

Основним стало випробування на зарядній станції мережі Electrify America. Автомобілі з батареями зарядженими на 10% ємності підключали до 350-кіловатних терміналів на 20 хвилин. Найкращий результат показав Lucid Air у версії GT, який встиг зарядитись на 335 км пробігу.

На другому місці Tesla Model S Plaid з результатом 310 км, на третьому одномоторний Kia EV6 – 307 км. Також до «п’ятірки» увійшли Model 3 та Model Y. Всі ці електромобілі, за винятком «бюджетного» Kia EV6, належать до преміального сегменту. Для порівняння, у США південнокорейський кросовер коштує на 100 000 доларів дешевше за Lucid Air.

У випробуванні з 10-хвилинним підключенням Kia EV6 встиг зарядитися на 204 км шляху, обійшовши Lucid Air та Tesla Model S Plaid на 4 та 6 км відповідно. Своїм успіхом Kia EV6 завдячує архітектурі E-GMP. На думку експертів, вона технологічніша, ніж платформи Tesla та Lucid.

Також у випробуваннях брали участь Volkswagen ID.4., BMW iX, BMW i4, Ford Mustang Mach-E, Ford F-150 Lightning, Polestar 2, Porsche Taycan та Rivian R1T.

Як раніше повідомляв Autogeek, електричний кросовер Lucid Gravity вийшов на дорожні випробування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електричний кросовер Kia EV9 випробували морозами Швеції: опубліковані фото з тестових заїздів

Audi визнали відставання на ринку електромобілів: в компанії обіцяють прорив