in

Вручну і у стерильній чистоті: складання електричного гіперкара Rimac Nevera показали з дрону

Rimac Automobili опублікувала відео зі свого виробничого центру у Света Неделя, Хорватія. У його стінах розташовані всі підрозділи компанії, конференц-зали та виробничі площі, на яких збирають електричний супергіперкар Rimac Nevera.

Хорватська компанія вперше дозволила стороннім подивитись, як народжується найшвидший серійний електромобіль «Північної петлі» та Гудвуда та чим, окрім швидкісних характеристик та обмеженого тиражу, виправдано цінник у 2 мільйони євро.

Усі операції працівники Rimac виконують вручну, причому практично у стерильних умовах. І хоча у відео процес перетворення голого вуглепластикового шасі на готовий залишити завод автомобіль займає близько хвилини, робота це складна та кропітка. А завершується вона стендовими випробуваннями та остаточною перевіркою якості. Як все відбувається, ви можете переглянути у відео нижче.

Rimac Nevera – це серійна версія концепту Rimac Concept_One 2011 року. До 2018 року він перетворився на Rimac C_Two і тільки у 2021-му став тим самим рекордним гіперкаром.

Наклад моделі обмежений 150 одиницями. Всі вони укомплектовані чотирма електродвигунами (по одному на колесо) сукупною віддачею 1914 к.с. та 2360 Нм крутного момента. Ємність тягової батареї – 120 кВт∙год. Гранична потужність зарядного пристрою – 500 кВт. Час поповнення батареї до 80% – всього 19 хвилин. Запас ходу – 550 км WLTP. Від 0 до 100 км/год. автомобіль спорядженою масою 2150 кг прискорюється за 1,85 секунди, до 300 км/год – за 9,3 секунди. Максимальна швидкість – 412 км/год. Але й це далеко не всі його плюси.

Як раніше повідомляв Autogeek, Rimac Nevera став найшвидшим електромобілем на Нюрбургрингу.

За матеріалами: Rimac

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Додаткова вигода: в Україні нові Nissan LEAF, Qashqai e-Power та X-Trail e-Power пропонують зі знижкою до 20%

Що пропонує нова модель автоцивілки від НБУ в 2024 році?