in ,

Додаткова вигода: в Україні нові Nissan LEAF, Qashqai e-Power та X-Trail e-Power пропонують зі знижкою до 20%

Придбати електрифіковані моделі Nissan в Україні можна з вигодою до 20%.

Компанія Ніссан Мотор Україна пропонує повністю електричний Nissan LEAF та електрифіковані Nissan Qashqai e-Power та Nissan X-Trail e-Power з додатковою вигодою у розмірі до 20%.  Це стало можливим завдяки підтримці фінансування від «ОТП Лізинг» та ЄБРР (Європейського Банку Реконструкції та Розвитку).

Скористатися пропозицією можуть корпоративні клієнти. Для цього необхідно звернутися до одного з офіційних дилерських центрів Nissan в Україні й після обрання моделі надати пакет документів для прийняття рішення щодо угоди. На їх основі укладається договір фінансового лізингу. Наступний етап – перевірка документів та погодження надання грантової підтримки від ЄБРР. У разі схвалення компанія «ОТП Лізинг» виплачує клієнту грантові кошти у гривневому еквіваленті.

Детальнішу інформацію про моделі, які беруть участь у програмі та її умови, можна дізнатися у найближчого дилера Nissan. Це гарна нагода оновити корпоративні парки сучасними електричними та гібридними автомобіля та ще й зі значною економією.

Як раніше повідомляв Autogeek, Nissan готує оновлений кросовер X-Trail.

За матеріалами: Nissan

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Новий рекорд: Nio відзвітувала про 30 мільйонів замін батарей в електромобілях

Вручну і у стерильній чистоті: складання електричного гіперкара Rimac Nevera показали з дрону