in

Changan побудує свій перший завод за межами Китаю для виробництва електромобілів з правим кермом

Changan Automobile Group, четвертий за величиною автовиробник Китаю, побудує завод з виробництва гібридів та електромобілів у Таїланді. Це буде перший завод компанії з виготовлення автомобілів із правим кермом за межами Китаю. Інвестиції в проєкт складуть близько 240 млн доларів.

Як повідомляється, на початковому етапі планують збирати до 100 000 одиниць на рік. На другому етапі річна потужність збільшиться вдвічі. Які моделі планують вироблями в Таїланді, не уточнюється. Окрім внутрішнього ринку, продукцію нового заводу відправлятимуть до Великої Британії, Австралії, Нової Зеландії та Південної Африки.

У 2022 році Changan продала понад два мільйони автомобілів у більш ніж 60 країнах світу. Більшість із них – частиною масштабного інфраструктурного проєкту Китаю «Один пояс – один шлях». У Європі бренд поки не представлений, за винятком виставки IAA 2011 у Франкфурті. До 2030 року Changan Automobile Group планує інвестувати понад 10 мільярдів доларів у закордонні ринки. Можливо, серед них і європейські.

Як раніше повідомляв Autogeek, електричний преміум-седан Hongqi долатиме 1000 км без підзарядки та розганятиметься до сотні за 3 секунди.

За матеріалами: Electrive

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

На Alibaba виставили на продаж дивний електромобіль за $1200 для дитини з дорослим

У Києві пройшла виставка ретроавтомобілів: ТОП-5 найцікавіших олдтаймерів