in

Черговий рубіж: Tesla оголосила про випуск 5 мільйонів електромобілів за 15 років

17 вересня Tesla оголосила про випуск 5-мільйонного електромобіля. Цей рубіж досягнутий через 15 років після виходу першого серійного автомобіля бренду.

Цікаво, що виробництво першого мільйона електромобілів зайняло цілих 12 років. Інші чотири виготовили за останні три роки. Причому між оголошеннями про випуск четвертого та п’ятого мільйона минуло лише шість місяців, тоді як попередній збирали сім місяців.

За даними компанії, наразі завод у Каліфорнії випускає 100 000 одиниць Model S/Model X та 550 000 Model 3/Model Y на рік. Річна продуктивність майданчика у Техасі, де збирають кросовер Model Y, перевищує 250 000 одиниць. Фабрика у Шанхаї випускає понад 750 000 електромобілів Model 3/Model Y на рік, тоді як завод у Німеччині – лише 375 000 Model Y.

Як кажуть у компанії, результати третього кварталу будуть трохи нижчими. Це пов’язано із зупинкою Gigafactory Shanghai для підготовки виробництва нової Model 3. У той же час наприкінці вересня або на початку жовтня почнеться масове виробництво електропікапа Tesla Cybertruck.

Як раніше повідомляв Autogeek, на стоянці у Франкфурті активісти навмисно спалили 10 електромобілів Tesla Model Y.

За матеріалами: Electrek

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Подушки можуть не розкритись: BMW відкликає свій найдорожчий гібрид XM

Головне – навіщо: китайці побудували електричний танк за $3000